2014 m. rugsėjo 4 d., ketvirtadienis

AP technika pasitelkiant vidinį ekraną(vaizduotę).

Taigi, žadėjau, jog papasakosiu apie gana "lengvą", tačiau įdomų ir kūrybingą būdą astralinei projekcijai pasiekti, pasitelkiant vidinį ekraną (Vidinis ekranas - pasąmonės manifestas).


 Pats principas išlieka tas pats - tai ta pati meditacija(bendrieji principai 2/2), tik ji kur kas įdomesnė ir kūrybingesnė. Vietoj koncentravimosi į monotonišką ir nuobodų kvėpavimą, jūs koncentruositės į savo mintyse kuriamą aplinką, tai yra vizualizuojate kokią nors erdvę, geriausia, jeigu ta erdvė jums yra labai gerai žinoma pvz. jūsų kambarys, tėvų miegamasis, svetainė ar.. sporto salė. Tokiu būdu jūs galėsite labai tiksliai ir smulkiai numatyti kiekvieną, net ir smulkiausią tos aplinkos detalę - kuo kruopščiau ir smulkiau mintyse sugebėsite atkurti erdvę, tuo geriau.

Patogiai įsitaisykite, užsimerkite, kelis kartus giliai įkvėpkite ir pradėkite... Įsivaizduokite, kad esate savo kambaryje ir jį stebite iš pirmo asmens(t.y. iš savęs). Pamėginkite atkurti viską iki mažiausių smulkmenų - kur stovi jūsų knygų lentyna, spinta, stalas, lova, kuriame kampe padėta gitara, kaip atrodo sienos, lubos, liustra... Einam toliau... kas guli ant stalo? kur padėti pieštukai, jūsų skaitoma knyga, kompiuteris - viską stenkitės atkurti kuo tiksliau ( į vaizduotę galite įtraukti ir kitus pojūčius - galite prisiminti, koks jausmas prilietus stalą ar pieštuką, koks aplinkos kvapas, garsai ir t.t.). Įsivaizduokite jog vaikštote po kambarį iš kampo į kampą, nuo vieno daikto prie kito ir atidžiai tiriate kiekvieną tikrovės detalę. Atsibodo tupėti kambaryje? Išeikite į koridorių, pajuskite kilimą, kuriuo einate, pažvelkite į paveikslus ant sienų.. Kitaip sakant, įsivaizduokite, tarytum jūs iš tikrųjų ten vaikštot ir viską pats savo kailiu patiriate. Pasistenkite nenušokti nuo peizažo, išlaikykite nenutrūkstamą filmą. Tai neprivalo būti jūsų kambarys, tai gali būti bet kuri jums gerai žinoma vieta, kelias, kuriuo dažnai važiuojate, sporto salė, kurioje nuolat leidžiate vakarus, ar bet kas, kas yra jums artima ir gerai pažįstama.



Šios vizualizacijos metu su kūnu vyksta stebuklingi dalykai. Jums nė nesistengiant ir į tai nekreipiant jokio dėmesio organizmas po truputį atsipalaiduoja, kvėpavimas ir širdies plakimas sulėtėja, kūną apima maloni šiluma. To jūs be abejo neturėtumėte pastebėti, nes jūsų visas dėmesys yra sutelktas į galvoje kuriamą scenarijų - kūno pojūčius turėtumėte ignoruoti, gulėti ramiai ir nejudėti. Galvoje atkuriamas vaizdas greitai tampa vis ryškesnis ir vis labiau įtraukiantis. Jeigu pradžioje tiesiog kovėtės su savimi pačiu jog išsaugotumėte matomą vaizdą, o šis vis nenorėjo jums pasiduoti - buvo neryškus, šokinėjantis, nekonkretus, tai praėjus kelioms minutėms jis jau atrodo be jokių pastangų pats savaime klostosi - smulkiausios detalės savaime atsiduria reikiamoje vietoje, o vaizdas tampa vis ryškesnis ir ryškesnis, kol ima atrodyti, jog viską matote savo tikromis akimis(vidinis ekranas pradeda reikštis visu pajėgumu). Jeigu neužmigote ir išsaugojote dalį sąmoningumo, netrukus jūsų vaizdą nutrauks stiprios vibracijos ir lovos sukimasis bei pašaliniai garsai - atsiskyrimas prasidėjo! Pasinaudoję Atsiskyrimo nuo kūno technikomis lėkite kur tik širdis geidžia! Vibracijų gali ir visai nebūti ir atsiskyrimas gali nutikti akimirksniu jums nė nepajutus - vieną akimirką jūs kūne, o kitą akimirką jau pats vaikštote ar skraidote toje vietoje, kurią savo sąmonės pagalba suprojektavote.

Pabrėšiu keletą svarbesnių aspektų:

 1) Ši technika tinka visiems - ir pažengusiems ir pradedantiesiems, dar neįvaldžiusiems savojo vidinio ekrano. Pradedantiesiems tai tobulas meditacijos būdas, kuris yra įdomus ir įtraukiantis, todėl ganėtinai lengva susikoncentruoti ir neįsivelti į pašalines mintis. Na ir kas, kad dar nemokate išlaikyti vidinio ekrano, čia lemiamą faktorių sužais tai, jog būsite maksimaliai atsipalaidavęs! Užplūstantys atsiskyrimo nuo kūno pojūčiai vis tiek sugriauna vidinio ekrano vaizdą, šios technikos jums tereikėjo hipnogoginei būsenai pasiekti. Tačiau sėkmė, kaip ir bet kur gyvenime - negarantuota, viskam prireiks kantrybės ir praktikos.

2) Aplinka, kurią projektuojate savo galvoje, neprivalo būti realiai egzistuojanti, jūs ją ir jos detales galite visiškai išsigalvoti. Yra daugybė su tuo susijusių vizualizacijos technikų, panašius metodus savo klientams naudoja ir profesionalūs hipnotizuotojai, psichologai ir psichoterapeutai. Ir vis dėlto, ne visi mes turime lakią vaizduote, todėl sukurti itin tikrovišką aplinką lengviau tuomet, kai ši iš tiesų egzistuoja! Ypač lengva, jeigu toji vieta yra jums emociškai artima - tokių būdu lengviau atkuriami prisiminimai ir smulkiausios detalės. Jeigu prisiminimų turite nepakankamai, sunku prisiminti, kas kokioje vietoje yra, būtų gerai toje erdvėje apsilankyti dar kartą prieš seansą ir atidžiau tą vietą patyrinėti. Galų gale jūs galite įsivaizduoti ne tik kažkokią erdvę, bet ir kokį nors konkretų daiktą ar net save patį iš šalies.

 3)Šiai technikai galioja tos pačios taisyklės, apie kurias kalbėjau anksčiau skyrelyje "Hipnogoginė stadija (2/2). Miego triukai . Tačiau ši technika gana neblogai veikia ir prieš einant miegoti naktį - net jei ir jokia kelionė nepavyks - tai puikus pratimas norintiems užmigti.

 4)Vis dažniau ir dažniau taikant vizualizacijos technikas vaizduotė tampa vis stipresnė ir nejučiomis ją pradedi vis dažniau naudoti įvairiausiose gyvenimo srityse. Ypač visos šios vizualizacijos pasitarnauja mokantis ir siekiant įsiminti informaciją - vaizduote paremta atmintis tampa itin ryški ir ilgai išliekanti. Tarytum sutapimas, jog žmonės, turintys puikią atmintį, neretai pasižymi ir itin lakia vaizduote (pagrindiniai atminties elementai - logika + vaizduotė, kairysis + dešinysis smegenų pusrutuliai). Jei prie šio su logika ir su lakia vaizduote surišto įsimintino fakto dar pridėsi ir stiprų emocinį sąryšį(tai yra, jei tas faktas tavyje iššaukia stiprias emocijas) - to fakto jūs niekada nebepamiršite.

Taigi, visu savo dėmesiu panirkite į normą tikrovę, įsivaizduokite ir vizualizuokite smulkiausias tos tikrovės detales, pojūčius, kol kūnas ir protas visiškai atsipalaiduos ir tuomet leiskitės į kelionę. Sėkmės keliaujant ir iki kitų įrašų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą